Honda Clarity Fuel Cell ka ieviesa ražotājs

05-сен, 17;03 admin 1682
Šogad auto izstādē Poznaņā 2019 Honda iepazīstināja ar jaunās paaudzes CR-V, kā arī sportisko modeli NSX. Tomēr savādi stenda bija ūdeņraža Honda Clarity Fuel Cell.

Honda Clarity Fuel Cell, kā NSX, jau viesojās daudzās starptautiskās izstādes, tomēr Polijā mēs redzējām šo modeli pirmo reizi. Ūdeņraža auto kurināmā elementu ir pārdomas par modernākajiem tehniskajiem risinājumiem.

Eiropā Honda Clarity Fuel Cell piedalās projektā HyFive, kura mērķis ir veicināt ūdeņraža pievadu un atbalsts infrastruktūras attīstības, kas ļauj uzpildīt ar ūdeņradi. Darbības attālums ar šo modeli ir vairāk nekā 580 km, Honda CR-V-Poznaņa auto 2019

Uz auto izstādē Poznaņā Honda iepazīstina ar jaunu modeli CR-V. pirmo reizi šis suv būs pieejams Eiropā ar hibrīda piedziņu.
Honda CR-V eiropas specifikācijas parādījās tikai pirms mēneša Ženēvas auto izstādē, un jau tagad mēs varam redzēt viņas Poznaņā, kur viņa debitēja uz auto izstādē Poznaņā 2019. Jaunās paaudzes tautas suv vairāk ietilpīgs, отделано materiāliem ir labākas kvalitātes, un ir aprīkots ar modernajām sistēmām.

Jaunā Honda CR-V, kas ārēji ļoti atgādina pašreizējās paaudzes modeli, kas padara to līdzīgu modeli, pēc rūpīgas sejas lifts. Tas ir atjaunots siluets ar plašāku, muskuļu riteņu arkas un izteiktām rieviņām kapuci un pakaļējā sēdeklī.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/