Jaunā ātrumkārba Honda Civic Diesel

27-окт, 17;03 admin 1686
Honda paplašina sortimentu Civic Diesel jaunu automātisko pārnesumkārbu. Kārba ir veseli deviņi pakāpieni un darbojas ar motoru 1,6 un-DTEC. Tagad tas ir pieejams iegādei.

1,6 litru dīzeļdzinējs Honda Civic i-DTEC tagad ir pieejams ar efektīvu automātisko pārnesumkārbu ar deviņiem ātrumiem, kas nodrošina augstu vienmērīgu pārnesumu pārslēgšanu. Noteikts saskaņā ar spēkā procedūrām, vidējais degvielas patēriņš ir 4,1 l / 100 km visos līmeņos aprīkojuma abas versijas virsbūves – sedans un hečbeks.

Debija šo transmisiju, šajā modelī nav notikumu. Pirmo reizi Civic parādījās kombinācija dīzeļa dzinēju un automātisko pārnesumkārbu.
Pateicoties plašajam diapazonam redukcijas skaitļu девятиступенчатая nodošana ietekmē samazināšana sadegšanas. Ļoti zems pārnesumskaitli pirmais pārnesums nodrošina vienmērīgu un dinamisku paātrinājumu no vietas, bet augsts pārnesuma attiecība, augstākā gājiena zemas dzinēja kustības laikā, kā rezultātā samazinās degvielas patēriņš un trokšņa līmeņa samazināšanā.

Maksimālā motora jauda 1,6 l i-DTEC ir 120 zs s. pie 4000 apgr. / min./ min, bet griezes moments ir 300 Nm pie 2000 apgr. / min/min Civic, kas aprīkots ar девятиступенчатой automātisko pārnesumkārbu, paātrina gaitu no 0 līdz 100 km/h 11 sekundēs, bet tā maksimālais ātrums ir 200 km/h.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/