Honda nesen apstiprināja nosaukums jaunu elektrisko modeli

08-ноя, 17;03 admin 1682
Uz Ženēvas auto izstādē šogad Honda paziņoja par to, kā paātrināt īstenot savu stratēģiju, "Electric Vision". Pēc viņa teiktā, līdz 2025. gadā pilns modeļu klāsts ar šo zīmolu, kas pārdoti Eiropā būs aprīkots ar электрифицированными spēka un viegli pārvietojami.

Honda e, ko Ženēvā vēl kā prototips, kurš gatavs sērijas ražošanu, ir pirmais modelis Honda, kas izmanto platformu, kas izveidota, lai elektriskajiem modeļiem. Pilsētas auto tiks aprīkots ar uzlabotu elektrisko ātrumkārbām, raidīšanas jaudu uz aizmugurējiem riteņiem.

Honda E - pilnībā elektriskais pilsētas auto. Lai to piedziņas tiks izmantota elektromotoru, kas uzstādīts uz automašīnas aizmugurē un darbināja riteņa aizmugurējās ass. Šis fakts, kā arī perfektu svara sadalījumu – uz pusēm starp abām ass, kopā ar zemu novietotas smaguma centru, ir darīt ar Honda E ļoti talantīgs auto par lielisku braukšanas īpašībām.
Piedziņas jauda ir sasniegt 150 zirgspēku, ka pilsētas auto, šķiet, ir pārāk liels. Ar novērtējumu, tomēr, pagaidiet, kad jūs dzirdat vērtība griezes momentu. Tas būs sasniegt līdz pat 300 ньютонометров, kas pieejami jau no paša sākuma.

Pagaidām nav apkopoti dati par rezultātiem, Honda E. žurnālisti, kas uz pirmajiem braucieniem prototips, tomēr runā par astoņās sekundēs, kas vajadzīgi, lai sprints no 0 līdz 100 km / h Un tas ir pilsētas auto? Tas ir īsts kartings, jo īpaši ar ielaistu režīmu "sport", kas palīdz maksimāli izmantot iespējas vadīt.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/