Honda Civic Type R "Project P" tīrasiņu hot-hatch

30-ноя, 17;03 admin 1640
Jaunākā Honda Civic Type R ir aprīkots ar 2 litru motoru VTEC Turbo ar turbo. Jaunais Civic Type R ir jauda ir 320 zs, s., достигаемую pie 5600 apgr./min. un maksimālais griezes moments līmenī 400 Nm, attīstās diapazonā 2500-4000 apgr. / min

Auto maksimālais ātrums ir 272 km / h, bet paātrinājums no 0-100 km/h aizņem viņam tikai 5,7 s. aprīlī 2017. gada sērijveidā sagatavoja auto uzstādīja apļa auto ar priekšējo piedziņu," Ziemeļu cilpu " trases Нюрбургринг, sasniedzot laika 7 min. 43.8 S.

Auto pārdod, piemēram, karstā maizītes, un uz ielas redzat diezgan daudz Type R jaunākās paaudzes. Tāpēc daži īpašnieki ķērās pie radikālām metodēm, pamanīju uz ceļa. Paskaties tikai Honda Civic Type R versijai "P Project", tas ir pikaps!

Patiesībā Project P-tas ir darbs lielbritānijas vienības Honda Product Engineering, tas ir, viņš bija izveidots vairāk kā kuriozs un demonstrēt meistarību inženieri, kas, lai iet laikā, "lepojās", izveidojot šādu groteskā auto. Taču jāatzīst, ka viņā kaut kas ir!
Honda Civic Type R P Project tika uzcelta uz предпроизводственном eksemplārā Type R-a, tāpēc, mierīgi, neviens sērijas Type R nav cietis eksperimenta laikā. Mašīna tika atņemta puse no jumta un statņu S.

Ja priekšējo daļu līdz priekšējo durvju ieskaitot, nav mainīta, tad par statņiem B viss ir savādāk. Uz vietas aizmugurējiem sēdekļiem un bagāžas nodalījuma izveidojās kravas telpu, apdari rievotu leti.   Honda e ar kamerām, nevis ārējie spoguļihttp://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/