Honda CR-V Hybrid ar jaunu priekšlikumu

23-дек, 17;03 admin 1403
Honda CR-V Hybrid laišanas pārdošanā. Mēs jau uzzinājām cenrādis hibrīda apvidus auto, un, kamēr tas ir lētāk, nekā konkurējošo Toyota RAV4 Hybrid. Honda ražo hibrīdi jau 20 gadus, bet tādu neparastu risinājumu, kā pēdējais izmantotais modelis CR-V Hybrid, viņai vēl nav bijis. Honda HR-V Hybrid - tas nav klasisks hibrīds, kā mēs to zinām.

Lielāko daļu laika tas tiek izmantots, lai ražotu strāvas elektromotoru. Dažreiz abas ierīces darbojas kopā, bet dažreiz strādā pats elektromotors. Šķietami, ka tas ir grūti, un tas viss notiek gludi, bez vadītāja līdzdalības.

Vairumā gadījumu, tostarp laikā, un pilsētas braukšanas, auto vada 184 zirgspēku elektromotoru. Attālums-aptuveni divu kilometru attālumā. Kad elektrības nav, vai ir nepieciešams nedaudz lielāks ieskrieties, gandrīz nemanāmi ieslēdzas 2-litru "benzīna" jauda 145 zs, s.
Bet ne tā, kā pie konkurentiem, jo Honda galvenais tā uzdevums ir elektroenerģijas ražošana, bet nav tieša vadība riteņiem. Pievienots ģenerators, viņš baro elektriskais bloks, padarot Honda CR – V – vienkāršā veidā-elektromobili, kas darbojas ar degvielu.

Ar ātrumu no 80 līdz 120 km/h piedziņa pārslēdzas uz režīmu "engine" drive", un pirmo vijoli sāk spēlēt dīzeļa agregāts, kas pēc tam sasniedz optimālu savas varas iespējas. Sistēma griež viņas - atkal ļoti raiti un nemanāmi – ar saķeri ar riteņiem, un tā ir viņa, kas vada transportlīdzekli.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/