Ko gaidīt no jauninājumus Honda HR-V facelift 2019

04-янв, 17;03 admin 1623
Honda HR-V pēc virsbūves izmaiņas no pirmā acu uzmetiena ne ar ko neatšķiras no iepriekšējā modeļa. Pievienot eleganci, stilu, virsbūves uz priekšējā automašīnas, kas ir ieguvusi jaunu spīdīga hroma josla. Tas aizstāj vecāku kombināciju melnā un hroma pār akciju gaisa ieplūdes.

Priekšējais bamperis tagad ir vairāk dziļas gaisa ieplūdes atveres, kurām ir apaļi miglas lukturi, bet lukturi ir ieguvuši standarta lēcas ar переработанными led dienas gaitas gaismu.

Vairāk bagāts versiju iekārtu ieguvuši jaunus 17 collu riteņu diski, kas bija izgatavotas no viegla sakausējuma, bet izplūdes sistēma tika pabeigta hromētu vāku. Priekšējie lukturi, aizmugurējie apvienotie lampas izpildītas pilnībā led tehnoloģijas.

Pārstrādāta priekšējiem sēdekļiem vadītājam un pasažierim ir veiktas izmaiņas aizmugures sēdekļa spilvenu un atzveltni, kas nodrošina labāku atbalstu, jo īpaši plecu zonā. Standarta polsterējums ir izgatavots no auduma ar augstāku kvalitāti.
Kopš Honda HR-V ir 2019. gada modelis būs pieejams ar 1,5-litru atmosfērisko benzīna dzinēju un-VTEC dzinēju, генерирующим 130 l. s. un maksimālais griezes moments: 155 Nm pie 4600 apgr./min

Auto, kurš aprīkots ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu, paātrina gaitu no 0 līdz 100 km/h 10,7 sekundēs, bet versija ar patstāvīgā pārnesumkārbu CVT – par 11,2 sekundes.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/