Honda sāk vākt pasūtījumus uz atjaunoto NSX

01-фев, 17;03 admin 1696
Auto ir uzlabots dizains, jaunu oranžas krāsas un, galvenais, pārskatīto transmisiju un šasija.

Honda ir veikusi vairākas izmaiņas NSX par 2019 gadā. Tie ir paredzēti tam, lai padarītu šo japāņu hibrīda superauto Sport Hybrid vienkāršs ikdienas darbību, un tajā pašā laikā braukt sacīkšu trasē, kā paredzams, būs vairāk aizraujošu.

Pašreizējā Honda NSX braucu jūlijā 2016. gada Estoril trasē, kur ir pierādījusi sevi kā ļoti universāls auto. 507 zirgspēku V6 un trīs papildu elektromotoru dod kopā 581 l. s. un 646 Nm maksimālo griezes momentu.

Režīmā Quiet auto pārvar līdz 3 l. s. uz электродвигателе un padara NSX-a auto paklausīgs kā jērs. Katrs nākamais režīms vadītāja-no Sport līdz pat Sport + līdz Track-padara braukšanu Honda arvien nopietnāku problēmu. Mašīna brauc, kā līmēta uz asfalta. Tas nozīmē, ka šeit ir nepieciešams kaut ko mainīt? Sanāk, ka tā.
Lielākā uzmanība tika pievērsta palielināt auto skaļruņi, vienlaikus saglabājot savu ikdienas funkcionalitāti. Honda aprīkota NSX 2019 gada modelis lieliem priekšējiem un aizmugurējiem stabilizētājiem, kas sekmēja cietības priekšējā piekare ir par 26 procentiem, bet aizmugurējā piekare - par 19 procentiem. Honda HR - V pēc facelifthttp://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/