Honda veica atjaunināt savu mazo apvidus auto CR-V

09-мар, 17;03 admin 1677
Honda HR-V pēc izmaiņām no pirmā acu uzmetiena ne ar ko neatšķiras no iepriekšējā modeļa. Pievienot eleganci, stilu, virsbūves uz priekšējā automašīnas, kas ir ieguvusi jaunu spīdīga hroma josla. Tas aizstāj vecāku kombināciju melnā un hroma pār akciju gaisa ieplūdes.

Priekšējais bamperis tagad ir vairāk dziļas gaisa ieplūdes atveres, kurām ir apaļi miglas lukturi, bet lukturi ir ieguvuši standarta lēcas ar переработанными led dienas gaitas gaismu.

Tumšs hromēts dekoratīvais elements bagāznieka atsaucas uz jaunu apdari priekšpusē, kā arī aizmugurējie lukturi tagad ir vairāk tumšās lampas.
Vairāk bagāts versiju iekārtu ieguvuši jaunus 17 collu riteņu diski, kas bija izgatavotas no viegla sakausējuma, bet izplūdes sistēma tika pabeigta hromētu vāku. Priekšējie lukturi, aizmugurējie apvienotie lampas izpildītas pilnībā led tehnoloģijas.

Pārstrādāta priekšējiem sēdekļiem vadītājam un pasažierim ir veiktas izmaiņas aizmugures sēdekļa spilvenu un atzveltni, kas nodrošina labāku atbalstu, jo īpaši plecu zonā. Standarta polsterējums ir izgatavots no auduma ar augstāku kvalitāti.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/