Problēmas ar dzinēju Honda

20-апр, 17;03 admin 1641
Problēmas ar izplatīšanas dzinēja skar daudzu auto īpašnieku.

Apkures sistēmas, dzinēja, kā arī bojātos diskus daudzos modeļos Honda var izraisīt galvassāpes un noved pie lieliem izdevumiem, kas vecākiem modeļiem var sasniegt pat pusi no auto vērtības. Tāpēc, pērkot lietotu auto, ir vērts pārbaudīt, vai tā motors ir riska grupā un kādā stāvoklī atrodas распредвал konkrētajā eksemplārā. Arī paliek jautājums, kad aizvietot sadalījumu. Protams, jums nevajadzētu atlikt nomaiņa vārstu laikiestates, un, lai kādu dzinēju labāk darīt daudz agrāk, nekā iesaka ražotājs.

Tas ir viens no visvairāk precīzu sistēmu, no kuras ir atkarīgas, jo īpaši, automašīnas sniegumu un degvielas patēriņu. Viņš pārvalda aizpildīšanu, sadegšanas kamerām, mazgāšanu un atbrīvošanu no izplūdes gāzēm. Diemžēl, sliktākajā gadījumā vaina ir sadales, var novest pie tāda dzinēja bojājumus, kas padara remonts neizdevīga.
 Agrāk parasti piedziņas ZOBSIKSNAS izmantoti tikai ķēdē; vairumā dzinēju tas bija tik izturīgs elements, kas par visu ekspluatācijas laiku auto tas nav nepieciešams nomainīt un nav veicis ieguldījumus. Vēlāk iestājies laikmets zobsiksnas, klusāk, viegla un izturīga. Un, kas ir svarīgi, ir lētāki ražošanā. Bet tiem arī ir trūkumi, un tie nav izturīgi pret eļļām, šķīdinātājiem vai pārkaršanu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/