Honda CR – V 1.5 AWD-iedvesmojošs izvēle

15-июн, 17;03 admin 1426
Honda CR-V,-tas ir modelis, kuru jūs ātri iemīlēties. Tas ir ietilpīgs, ar svaigu skatu, iebūvēta tehnoloģija ir jauna, bet 1,5 litru un 182-spēcīgs dzinējs ir sabalansēts.

Nesen возобновленный jaunais CR - V ir moderna mūsdienu izskatu, bet tagad viņš sper soli uz priekšu un klientiem, kas pieprasa eleganci no suv. Šķidrās līnijas, nav ļoti stipras, no ārpuses, bet arī ādas apdare un koka tekstūru iekšpusē. Viņš ir garš, ar 21 collu sauszemes apsargu un ir klasisko formu suv bez slīpi griesti/

4 600 mm garš, 2, 117 mm platumā un augstumā aptuveni 1700 mm Honda CR-V piedāvā riteņu bāzi 2, 662 mm. Tas nozīmē, ka tā var uzņemt līdz 7 personām trešajā rindā saliekamie krēsli. Pretējā gadījumā iekšējās telpas ir pietiekami 5 cilvēkiem, bet bagāžnieks ir 560 litrus liela. Zem griestiem bagāžnieka mēs arī atrodam pagaidu rezerves ritenis.
Aizmugurējie pasažieri, kas ir tās rīcībā, izņemot ventilācijas atveres, divas USB pieslēgvietas, bet arī var būt individuāli нагретые vietas.

Priekšējie un aizmugurējie lukturi led, ir palīgs tālās gaismas, bet augstākas оснащениях arī var izvēlēties led projektoriem vai izliekta apgaismojuma sistēma.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/