Ženēvā Honda rādīs Urban EV Concept

08-июн, 17;03 admin 1444
Jau gandrīz gadu atpakaļ mēs rakstījām, ka Honda Urban EV Concept, kas parādīta Frankfurtes auto izstādē 2017. gada, būs pieejama sērijveida versijas 2019. Pagaidām uz Ženēvas auto izstādē mēs redzēsim vēl vienu konceptuālo versiju elektrisko Honda.

Atgādināsim, ka Honda Urban EV sagaidīja ļoti pozitīvu uzņemšanu. Tas ir vienkāršs veids, ar kvadrātu virsbūvi, стилизованным retro stilā-priekšējā daļa ir nedaudz atgādina Volkswagen Golf I. auto izmēri ir tipisks pilsētas auto-tas ir par 10 cm īsāks Honda Jazz.

Honda Urban EV būs Eiropā pirmā sērijas электромобилем Honda, kas darbojas tikai no akumulatora. Vice-prezidents Honda jau paziņoja pirms gada, ka ražošanas versija tiks pie eiropas klientiem beigās 2019. gadam.

Automašīnā ir vieta četriem pasažieriem, kuri ceļo ērtajos krēslos, rotātas ar kombināciju daudz materiālu. Sēdekļa priekšējās rindas ir apdarināti ar dabīgo pelēku drānu un rotā ar modernām koka akcentiem.
Paneļa aizpilda platekrāna, kas attiecas uz kabīni ekrāns, kas sniedzas līdz durvīm. Displejs instrumentu panelī parāda virkni informācijas par stāvokli automašīnu, kamēr ekrāni durvis, kas ir tās turpinājums, pilda funkciju, atpakaļskata spoguļu, izstaro attēlu no kamerām.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/