Honda Civic Type R: ražošanas uzsākšana

31-июл, 19;28 admin 1800
Honda Civic Type R nākamās paaudzes-tas ir modelis, kuru gaida katrs (bagāts), ventilators, hot-hatchy. Japāņu cd-tas tiešām ir ļoti automašīnu, kurā jūs varat ceļot katru dienu. Lielbritānijas rūpnīcā Суиндоне notiek tā ražošana.

Atgādināsim, ka nesen Honda Civic Type R ir kļuvusi par karalieni Ziemeļu cilpas, pārspējot ar leģendāro trasi Нюрбургринг iepriekšējā рекордсмена, Volkswagen Golf GTI Clubsport S. japāņu modelis nosita to pat par 5,41 sekundes, izejot apli Нюрбургринга 7 minūtes un 43,8 sekundes. Jāpiebilst, ka no iepriekšējā Type R jaunais modelis ir ātrāk, savukārt 6,8 sekundēs.
Kāds dzinējs darbojas ar kapuci jauno Type R? Tas ir 2 litru VTEC turbo, kas sasniedz 320 l. s. un 400 Nm maksimālo griezes momentu. Vairāk nekā īsi pārnesumu skaits 6-pakāpju mehānisko ātrumkārbu ietekmē labāku paātrinājumu un jauno aerodinamisko paketi, kas nodrošina labāku stabilitāti, nekā agrāk, pie lieliem ātrumiem.

Virsbūve Honda Civic Type R, tagad ir vieglāk par 16 kg, un viņa stingrību, vērpes uzlabota par 38 procentiem., kas padara mašīnu drošāk un stabilāk pagriezienos. Paātrinājums? Līdz" simtiem " Civic Type R sasniedz 5,7 sekundēs.

Vadītājs pats varēs izlemt, kā rīkoties auto braukšanas laikā. Papildus režīmu + R iepriekšējās paaudzes, kā arī parādījās jauns veids Comfort. Atkarībā no izvēles, ko vadītāju, maina amortizācijas īpašības amortizatoru, spēks palīdzības stūres vadību, norisi un darba kultūra pārnesumu pārslēgšanas sviras, kā arī veids, kā reakcija droseli.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/