Honda prezentēs prototips hibrīda versiju apvidus auto CR-V Frankfurtē

07-сен, 19;28 admin 1674
Auto izstādē Frankfurtē, Honda prezentēs prototips hibrīda versija CR-V. Šis būs pirmais Eiropas suv Honda markas, izmantojot elektropiedziņu. Stils prototipu vienlaicīgi ir arī priekšnoteikums, lai parādīšanās eiropas versiju CR-V jaunā paaudze.

Prototips CR-V Hybrid tiks rādīta visā Eiropā pirmo reizi. Automašīnas siluets, kas attiecas uz pašreizējās paaudzes modeļa, ir diezgan evolūcijas stilu. Jaunais CR-V ir lielāks, augstāks un garāks par iepriekšējo versiju, ir renovēti līnijas virsbūves un izdevīgāku pozīciju, pateicoties īpaši vairāk un vairāk platiem spārniem.
Galvenais, tomēr, šajā gadījumā zem motora pārsega. Divmotoru sistēma i-MMD (Intelligent Multi-Mode Drive), hibrīda modeļa CR-V, kas sastāv no elektriskās piedziņas dzinēju, kam ir četru cilindru benzīna dzinējs ar i-VTEC dzinēju ar tilpumu divi litri, darba ciklā Аткинсона. Tas tiek izmantots, lai ražotu elektroenerģiju, un, lai darbinātu automašīnu.

Hibrīda sistēma, kad nav nepieciešama parasto pārnesumkārbu – tā ir aprīkota ar vienpakāpes transmisiju, kas ļauj vienmērīgi nodot griezes momentu starp visiem komponentiem transmisijas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/