Honda Accord: nāk jauna paaudze

25-окт, 19;28 admin 1696
Japāņu ražotājs paziņoja pasaulei, ka 14. jūlijā, izdošanas datums, desmitās paaudzes Honda Accord. Tautas sedans debitē Detroitā, bet pirmizrāde tiks pārraidīts tiešraidē.

Par godu paziņojumu izlaišanas datumu Honda ir izlaidusi Tīklā pirmais attēls konceptuālā Accord. Kā jūs varētu uzminēt, auto ārējo izskatu iegūst spēcīgu iedvesmu no modeļa pašreizējo atbrīvot Civic.

Honda sola, ka nākamās paaudzes modeļa Accord sagādās daudz prieka no braukšanas. Starp citu, tas izskatās злющим, un salonā parādīsies luksusa materiāli. Kādu laiku atpakaļ, japāņu ražotājs ir sniedzis informāciju par spēka agregātiem, kas parādīsies zem motora pārsega.

Pazudīs V6 dzinēju, kas līdz šim tika piedāvāti tirgū ASV. Tā vietā parādīsies четырехцилиндровые agregāti ir ar turbopūti un pilnīgi jaunā hibrīda sistēma. Mazākas bloki nav aties ziņā jaudu no шестицилиндровой konstrukcijas. Sagaidāms no 278 līdz 306 km
Jaunie dzinēji tiek kombinēti ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu vai pilnīgi jauns, 10-soli stikla savienojumu aparātu. Iespēja parādīsies arī manuālā CVT.

Ražotājs paziņo, ka desmitā iemiesojums Accord-tas ir pilnīgi jauns modelis, kas būvēts no nulles. Sīkāku informāciju par to mēs zināsim tikai pēc dažām nedēļām. Iespējams, tad mēs uzzinām vairāk par iespējamu uzsākšanu Vecajā Kontinentā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/