Honda Civic Type R lieliski parādīja sevi izmēģinājumos

26-апр, 07;48 admin 1740
Matt Nils, vadot Honda Civic Type R, uzstāda vēl vienu-trešo-apļa rekordu dziesmu projekta ietvaros Type R Challenge 2019. gadam. Šoreiz runa ir par сильверстоунской trasē.

Honda turpina savu projektu Type R Challenge 2019, aicināts pārspēt dažādus rekordus apļa slavenākajām sacīkšu trasēm pasaulē, vadot Honda Civic Type R. A sākās ar slaveno Ziemeļu cilpas trases Нюрбургринг.

Tagad, pēc panākumiem, kas sasniegti trasēs Magny-Cours un Spa – Francorchamps, сверхбыстрый japāņu hečbeks uzstādīja vēl vienu rekordu apļa trasē GP Silverstone Lielbritānijā.

Ar laiku 2 min. 31,32 sek. viņš uzlaboja iepriekšējo rekordu sērijveida auto ar priekšējo riteņu piedziņu, kas, starp citu, iepriekšējās paaudzes Civica Type R un noteiktā līdzīgā uzņēmumā, 2016. gadā.

Stūrējot Civica Type R 10. trīskārtējs čempions BTCC un esošais braucējs komandas Halfords Yuasa Racing Matt Nīls, kas startēs šajā sacīkšu sērijā to pašu modeli.
Silverstone-tā ir unikāla gara trase 5,89 km, raksturīgas ātriem taisniem un straujiem pagriezieniem, kā arī vairākām tehniskām sekcijām, kurās augstu precizitāti, braucot ar auto. Honda Civic Type R pārvalda 2.0 litru motoru VTEC TURBO, kuras uzstādījumi ļāva Nilam maksimāli izmantot priekšrocības, automašīnu gan uz tiešo, gan ar strauju aiziešanu no pagriezieniem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/