Jaunās paaudzes Honda Accord

26-апр, 07;50 admin 1787
Honda Accord nākamās paaudzes tika oficiāli prezentēts. Mēs jau zinām vairāk par japāņu sedanu.

Honda Accord-tas ir liels trūkums, kas eiropas tirgū, kur pilnībā valda apvidus auto un vēl labi pārdotie cd-diski. Tomēr nav izslēgts, ka ar jaunās paaudzes Accord atpakaļ uz Veco Kontinentu. Tātad, paskatīsimies uz to nedaudz tuvāk.

Par ārējo izskatu var rakstīt daudz, lai gan, un tāpēc bildes runā visi. Jaunais Accord izskatās mūsdienīgi un eleganti. Netrūkst stūra nekustīgi un asām līnijām, kas saskan ar pašreizējo politiku Honda. Gluda, eleganta sānu līnija piesaista uzmanību. Auto, neskatoties uz to, ka viņš limuzīns, izskatās diezgan veikls лифтбэк.
Bet virsbūves dizains, var izraisīt galēji jūtas, tā salonā valda miers un elegance. Instrumentu paneļa dizains priecē acis, visi, šķiet, ir uz vietas, un tā gaumīgi. Tas mazliet atgādina salonā "Mazda 6". Ražotājs arī sola augstas kvalitātes materiāliem.

Pogu skaits netika samazināts līdz minimumam, tāpēc, ka to ir ne mazāk par desmit, bet to var attiecināt pie plusa. Problēmu pogas par labu skārienjūtīgajiem ekrāniem var un izskatās mūsdienīgi, bet dažreiz ir traucējoša strādāt, kad braukšanas laikā, jums ir nepieciešams, lai precīzi sasniegtu apgabals gludu joslu touch screen. Par Accord displejs informācijas un izklaides sistēma ir ekrāna izmērs 8 collas un atrodas augstu centrā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/