Jaunā Honda Civic Type R par 200 tūkst. dolāru

18-апр, 19;28 admin 1718
Honda Civic Type R ar numuru 1 ir nonākusi pie pirmā īpašnieka. Izņēmuma eksemplārs tika pārdots par 200 tūkstošiem dolāru!

Par ko ir runa? Mēs jau izskaidrot. Honda ziedoja pirmo saražoto kopiju jaunās paaudzes Civic Type R labdarības izsole. Tas ir viens no veidiem, kā nosvinēt faktu, ka Civic Type R pirmo reizi iet uz oficiālo pārdošanu ārzemēs.

Hondas jau gadsimta ceturksni sadarbojas ar Fondu pediatriskās galvas smadzeņu audzēju, kas palīdz bērniem ar audzējiem smadzeņu. Tāpēc izvēle bija acīmredzama,un interesentu skaits pārsniedza visas cerības.

Pēc sīvas cīņas un cīņas ar piedāvājumu tirdzniecība beidzās ar summu 200 tūkstošus dolāru, kas piedāvāja anonīms ziedotājs ar iesauku "happycappyauto". Tā ir cena, kas ir gandrīz sešas reizes lielāks nekā izmaksas par bāzes versiju, kas pieejama jaunajā cenrādī. Rokas laimīgā uzvarētāja tagad nonācis unikāls gadījums, tumši zilā Honda Civic Type R ar numuru 01.
Atgādināsim, ka jaunās paaudzes Civica Type R ir aprīkots ar 2 litru турбомотором jauda ir 320 zs s. un 400 Nm griezes momentu. Japānas hot-hatcha ir arī pašreizējais rekords Ziemeļu Cilpas trases Нюрбургринг, ir 7 min. 43,8 sek. Civic sabojāju rezultātu Volkswagen Golf GTI Clubsport, S. Japāņu modelis ir ātrāk, līdz 5,41 sekundes. Jāpiebilst, ka no iepriekšējā Type R jaunais modelis ir ātrāk, savukārt 6,8 sekundēs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/