General Motors un Honda izveidos aliansi

07-сен, 14;28 admin 1582
Plānotajai Honda un General Motors aliansei vēl nav oficiāla nosaukuma, taču kļuva zināms, ka specializētās komitejas izveidošana, kas pārvaldīs sadarbību, jau rit pilnā sparā.
Šajā struktūrā būs abu uzņēmumu augstākie vadītāji. Paredzams, ka alianse palīdzēs samazināt jauno tehnoloģiju izstrādes un ieviešanas izmaksas un laiku.

Daudzi lielie autoražotāji jau ir iesaistījušies ražošanas aliansēs, tāpēc nākamā kooperatīva parādīšanās žurnālistu vidū neizraisīja lielu pārsteigumu. Jaunais uzņēmums koncentrēsies uz Ziemeļamerikas tirgu, kur elektrificētu un hibrīdu transportlīdzekļu ražošanas platformu izstrāde un ieviešana jau notiek pilnā sparā.

Daudz cerību liek uz ūdeņraža bāzes kurināmā elementiem, kuros japāņi tagad ieņem vadošo pozīciju šajā nozarē. Cieša sadarbība šajā jomā agrāk ļāva General Motors un Honda uzkrāt lielu kopīgu pieredzi, un šodien tā pozitīvi ietekmēs jauno attiecību formātu.
Kļuva zināms, ka uzņēmumi jau ir sākuši kopīgu darbu pie diviem jauniem Honda elektriskajiem automobiļiem, kuru parādīšanās plānota 2024. gadā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/