Atelier Mugen ir izveidojis sporta automašīnu Honda N-One

29-ноя, 16;04 admin 1572
Slavenā tūninga studija Mugen ir strādājusi pie Honda N-One un no tās izveidojusi īstu sporta automašīnu. Skaistais dizains, jaudīgā izplūdes sistēma un FR8 riteņi pārsteidz pat neapmācītu auditoriju. Tomēr tehniskā ziņā automašīna priecē arī ar ļoti labu pildījumu.
Pirmo reizi sērijas vēsturē Honda N-One nāk ar sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu, kas darbojas kopā ar iespaidīgi pārveidotu turbodzinēju. Dzinēja jauda ir pietiekama, lai nodrošinātu iespaidīgu ceļa dinamiku, un sporta balstiekārta ievērojami samazina virsbūves ripošanu asos pagriezienos.

Pilnībā pārveidotais automašīnas salons rada ne mazāk svītu. Stilīgas alumīnija pedāļu spilventiņi, sporta stūre un izsmalcināti sānu stiprināti sēdekļi rada lielisku iespaidu.

Ārēji automašīna ir ieguvusi aerodinamisko spoileri, stilīgas durvju sliekšņus, agresīvu buferi un uzlabotu LED optiku. Lielākā daļa jauno detaļu ir izgatavotas no moderna stikla šķiedras, kas ir diezgan izturīga un viegla.
Kas attiecas uz automašīnas izmaksām, par to vēl nav sīkākas informācijas. Tomēr paredzams, ka sporta versija būs pēc cenas salīdzināma ar citām automašīnām no ateljē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/