Āzijai uzlabots elektromobilis Honda VE-1

07-окт, 15;18 work 164
Elektromobilis Honda VE-1 sekoja leģendārā Nissan Leaf pēdām, kas savulaik balstījās uz efektivitāti, praktiskumu un zemām izmaksām. Faktiski arī šis Japānas modelis balstās uz šiem parametriem un strauji uztver Āzijas reģionu.
Nesen kļuva zināms, ka automašīna saņems atjauninājumu Ķīnā, kur tā tiek iegādāta salīdzinoši labi, ņemot vērā pieejamās izmaksas. Starp citu, tehniskā ziņā Honda VE-1 atbilst arī mūsdienu prasībām, lai pircēji netiktu ierobežoti pat par savu pieticīgo naudu.

Mēs runājam par labu asinhrono elektromotoru, kas atrodas uz priekšējās ass un ražo līdz 120 kW jaudu (160 ZS), kā arī par ļoti ietilpīgu akumulatoru, ar vienu uzlādi pietiek 480 kilometru garumā WLTP cikls. Tajā pašā laikā eksterjera un interjera dizains tika nepārprotami veikts, ņemot vērā ietaupījumus, kas tomēr netraucē praktiskos pircējus.
Kas attiecas uz atjauninājumu, modelis saņems jaunus priekšējos sēdekļus, uzlabotu optiku, modificētu radiatora režģi un vairākus citus nelielus jauninājumus. Neskatoties uz to, tā izmaksu līmenis paliks zems un pievilcīgs. http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/