Jaunais Honda Civic Si priecēs vadību

27-мар, 15;19 work 199
Honda Civic noteikti ir Japānas koncerna flagmanis, kas gadu desmitiem ir noturējis ražotāju virs ūdens, nodrošinot stabilu naudas plūsmu. Šajā sakarā uzņēmuma vadība nepārtraukti atjaunina savu veiksmīgo modeli, kā arī lutina klientus ar visdažādākajām īpašajām versijām.
Šodien mēs runāsim tikai par vienu no šīm īpašajām versijām, proti, Honda Civic Si. Auto bāzēts uz vienpadsmitās, šobrīd pēdējās sedana paaudzes, tāpēc tehniski tam ir gandrīz identisks. Toties dzinēju rindā parādījās ļoti griezes moments turbodzinējs ar 203 ZS. un 260 ņūtonmetru griezes moments.

Un, lai gan šis spēka agregāts nevar lepoties ar ievērojamu jaudu, tas darbojas ar sešpakāpju mehāniku, kas aprīkots ar ierobežotas slīdēšanas diferenciāli. Tāpat tika nedaudz izmainīta automašīnas piekare, padarot to vēl mīkstāku un stabilāku “drifta” režīmā.
Izskatu pārstāv jauna optika, radiatora režģis, kā arī spoileris. Iekšpusē sagaida sportiska izskata sēdekļi, digitālais instrumentu panelis un nomainīta stūre. Modele sola parādīties izstāžu zālēs Eiropā nākamā mēneša vidū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/