Honda HR-V kļūst par elektrisko automašīnu Ķīnā

29-июн, 19;56 work 154
Labs Honda HR-V krosovers beidzot pāriet uz elektriskajām sliedēm. Pagaidām gan tikai Ķīnā, kur auto saliks vietējās kompānijas, ar kurām japāņi noslēguši partnerības līgumu. Tajā pašā laikā modelis sola diezgan standarta tehnisko parametru kopumu, kas ir diezgan konkurētspējīgs 2022. gada sākumā.
Zem jaunuma pārsega mūs sagaidīs elektromotoru laiks ar vidējo jaudu 140 kW, kas līdzinās 200 zirgspēkiem. Automašīnas maksimālais ātrums ir 180 km/h. ar paātrinājuma dinamiku no aptuveni 5 sekundēm līdz simtiem. Vēlos atzīmēt kapacitatīvo akumulatoru, kura viena uzlāde ir pietiekama 380 km.

Krosovera labais izskats praktiski nemainījās. Patiešām, kāpēc mainīt kaut ko, kas jau labi pārdod. Auto saņēma tikai jaunus LED priekšējos lukturus, kā arī radiatora režģi. Turklāt ir sava veida sporta korpusa komplekts, kas tomēr tika pievienots tikai modeļa augstākās klases konfigurācijai.
Runājot par interjeru, arī šeit automašīna palika uzticīga savām tradīcijām, taču elektronikas bija daudz vairāk. Izceļas lielais multimediju sistēmas ekrāns, kurā ir viss nepieciešamais ērtai braukšanai. Eiropā šis modelis netiks izlaists, bet Honda jau domā par jauniem elektromobiļiem Vecajai pasaulei.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/