Hyundai Creta pēc pārveidošanas ir mainījusies

13-авг, 18;37 work 150
Atjauninātā Hyundai Creta nonāca izstāžu zālēs Eiropā un Japānā. Automašīna papildus tīri tehniskiem jauninājumiem saņems jaunu dzinēju, kā arī dažas papildu iespējas vadītāja un pasažieru ērtībām. Tālāk mēs runāsim par Krētas pārveidošanu, kā arī par to, ko no tā sagaidīt.
Modeļa dzinēju klāsts ir nedaudz paplašinājies, jo pievienots tikai viens ar benzīnu darbināms spēka agregāts. 1,5 MPI rada pieticīgus 115 ZS. un 144 ņūtonmetru griezes momentu, bet ļoti ekonomisks degvielas patēriņa ziņā. Transmisija joprojām tiek izvēlēta starp mehāniku un CVT.

Automašīnas iekšpusē ir jauns pārnesumkārbas selektors un citāda dizaina digitālais instrumentu panelis. Multivides sistēma standarta 8 vietā ir ieguvusi 10,25 collu ekrānu, kas ir labas ziņas. Tika pastiprināta arī klimata kontrole, kas tagad zina par aizmugurējās sēdekļu rindas esamību.
Izskata ziņā sedans tradicionāli mainījis režģi, optiku un dažus virsbūves elementus. Tajā pašā laikā viss izskatās diezgan veikls un pievilcīgs. Kopumā Hyundai Creta saņēma ļoti cienīgu atjauninājumu, kas būs pieprasīts!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/