Honda SUV RS koncepts atklāts visā tās krāšņumā

15-июл, 23;37 work 118
Jaunā izstādes automašīna Honda SUV RS tika prezentēta sabiedrībai Starptautiskajā auto izstādē, kas nesen notika Indonēzijā. Automašīna ir moderns krosovers ar dažiem tehniskiem jauninājumiem, kurus mēs detalizēti apspriedīsim šajā rakstā.
Pirmkārt, jāatzīmē unikālais atmosfēriskais dzinējs 1.5 i-VTEC ar 121 ZS. un 145 ņūtonmetru griezes moments. Tā unikalitāte slēpjas faktā, ka šis motors netiek izmantots nekur citur, un tāpēc tas tika izstrādāts tieši šim modelim. Tas darbojas tikai ar deviņu pakāpju automātiku, kas atbalsta visu riteņu piedziņu.

Tāpat autovadītājus sagaida izcila multimediju sistēma ar daudziem palīgiem, elegants instrumentu panelis un daudzfunkcionāla stūre, ar kuras vadības taustiņiem var ērti pārslēgties starp dažādiem kustības režīmiem. Turklāt nākotnē mums tiek solīta hibrīda versija, kas izmantos papildu, jau izstrādātus režīmus.
Pēc izskata modelis atgādina iepriekšējās paaudzes krosoverus no Honda, lai gan tam ir glītāks moderns dizains ar nelielu minimālisma uzliesmojumu. Jebkurā gadījumā žurnālistiem un parastajiem automašīnu tirdzniecības vietas apmeklētājiem automašīna patika.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/