Honda Sensing - jauns lidars no Honda

18-авг, 23;38 work 116
Honda tehnoloģijas nestāv uz vietas, bet strauji attīstās kopā ar visu Japānas industriju. Tikai citu dienu uzņēmuma pārstāvis runāja par jaunu lidaru ar nosaukumu Honda Sensing. Šajā sistēmā ietilpst ne tikai pats lidars, kas ļauj skenēt telpu ap automašīnu, bet arī uzlabotais Sensing Elite autopilots.
Pateicoties trīsdesmit sešām kamerām, kas atrodas ap automašīnas perimetru, lidars saņem augstas kvalitātes attēlu no visas vides 360 grādos ap automašīnu. Pēc tam saņemtos datus apstrādā borta dators, izmantojot mašīnmācīšanos. Tas viss ļauj ar lielu precizitāti noteikt jebkādus šķēršļus, ceļa zīmes un uzlecošos gājējus.

Turklāt Sensing Elite ir jau otrā šī uzņēmuma autopilota versija. Uzkrājuši pietiekami daudz pieredzes, izstrādātāji nolēma to likt lietā un radīja modernāku un modernāku autopilota sistēmu, kas ir gatava izaicināt gandrīz jebkuru satiksmes situāciju.
Apmēram tādos vārdos galvenais projektu vadītājs mums aprakstīja darbu sistēmas prezentācijā. Kā tas parādīsies darbībā, varēs redzēt jau 2025. gadā, kad lidars tiks uzstādīts uz pirmajiem sērijveida modeļiem no Honda.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/