Honda Civic Type R dosies uz Nirburgringu

16-сен, 23;39 work 119
Sacīkšu automašīna Honda Civic Type R tiek nosūtīta uz Nirburgringu uz nākamo sacensību posmu. Turklāt šī ir leģendārā sporta automobiļa vienpadsmitā paaudze. Agrāk modele uzrādīja labus rezultātus un pat izcīnīja vairākas uzvaras. Ceram, ka jaunā pumpētā mašīna nezaudēs savu seju un spēs pilnībā attaisnot pilotu cerības.
Zem jaunuma pārsega var atrast izcilu četrinieku ar turbokompresoru ar 320 ZS. un 400 ņūtonmetru griezes moments. No pirmā acu uzmetiena šāda jauda šķiet nepietiekama sacīkšu mašīnai, taču viss tajā ir izgatavots, ņemot vērā paredzēto mērķi, un tāpēc paātrinājuma dinamika un maksimālais ātrums ir konkurentiem atbilstoša.

Tāpat no uzlabojumiem jāizceļ uzlabotā šasija, izplūdes sistēma un bremzes, kuras tagad attēlo keramikas kluči ar atverēm ventilācijai. Turklāt tika nomainīts pilota sēdeklis, instrumentu panelis un optika. Pēdējais, starp citu, nespēlē pēdējo, piedodiet tautoloģiju, lomu Nirburgringas sacīkšu trasē.
Pirmā sacīkste paredzēta šī gada decembrī. Tajā pašā laikā mēs nerunājam par kaut kādu sacensību, drīzāk tas būs modeļa testa tests. Balstoties uz tā rezultātiem, tiks pieņemts lēmums, vai ļaut mašīnu īstā trasē vai turpināt uzlabojumus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/