Crossover Honda Passport izturēja pārveidošanu

07-окт, 23;41 work 119
Nav slikti visās nozīmēs, Honda Passport krosovers ir ticis pārveidots. Modelis papildus tradicionālajiem kosmētikas jauninājumiem ir ieguvis svaigus dzinējus, kā arī uzlabotu salona apdari. Tomēr iesim kārtībā, jo mums noteikti ir ko pastāstīt par šo jaunpienācēju.
Oriģinālā Honda pase debitēja 2018. gadā un par šo naudu jau ir izpelnījusies samērā uzticama krosovera reputāciju. Tajā pašā laikā automašīna kopš tā laika praktiski nav atjaunināta, kas, redz, nemaz nespēlē uz popularitāti.

Visbeidzot, dzinēju līnijai tika pievienots pienācīgs benzīna V6 3,5 ar 284 ZS. un 355 ņūtonmetru griezes momentu, kas jau tā sparīgajam SUV piešķirs veiklību. Turklāt tika nedaudz pielāgota piekare un bremžu sistēma, lai gan joprojām nav nekādu kardinālu izmaiņu.
Izskata ziņā viss sāpīgi standartā - optika, riteņi, moldingi un zīmogots motora pārsegs. Izskatās labi, jāsaka. Salonā tika nedaudz pievilkta multimediju sistēma, pievienota daudzfunkcionāla stūre un vairāki jauni kustības režīmi. Jāpiemin arī svaigie toņi korpusa krāsošanai, starp kuriem ir pāris acij visai patīkami metāliski.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/